Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to prawdziwa miłość?!Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są obecnie jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Para niedługo planuje złożyć sobie przysięgę małżeńską. Ich namiętność wybuchła na planie filmowym. Teraz znów muszą pracować razem. Jak kręcenie serialu „Na noże” odbije się na ich związku?

– Kasia dołącza do ekipy serialu „Na noże”, w którym Piotr gra jedną z głównych ról. Tym razem nie zagrają jednak kochanków – zdradza nam osoba z produkcji serialu.

Dla Stramowskiego i Warnke będzie to ciekawe doświadczenie. Przecież parze teraz tylko amory w głowie. Niedawno się zaręczyli i planują rychły ślub.

– To na pewno będzie niebanalna uroczystość. Kasia ma bardzo oryginalny gust, więc jej suknia może zaskoczyć wszystkich – mówi nam znajomy pary. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że stres przed tą ważną uroczystością, nie odbije się na pracy.

W serialu „Na noże” Kasia zagra znaną gwiazdę, która trafia do restauracji serialowego rywala bohatera granego przez Stramowskiego. Przystojny kucharz wpadnie jej bohaterce w oko i to właśnie z nim Kasia będzie mieć pikantne sceny, a nie ze swoim narzeczonym.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to prawdziwa miłość?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz