Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski myślą o dzieciach!Niewykluczone, że w niedługim czasie rodzina Katarzyny Warnke (39 l.) i Piotra Stramowskiego (29 l.) powiększy się! Aktorska para niedawno wzięła ślub. Z tej okazji postanowili w jednym z kolorowych pism opowiedzieć o swojej miłości, a także o szczegółach uroczystości. Dowiadujemy się m.in., że zaprosili tylko rodzinę oraz najbliższych przyjaciół – łącznie 40 osób.

Wypowiedzieli się także na temat różnicy wieku, która ich dzieli. Wyznali, że oni sami “nigdy nie postrzegali tego jako problemu”, za to ich otoczenie już tak. Nie obyło się zatem bez poważnej rozmowy, która skłoniła ich do refleksji.

“Zastanawialiśmy się nad ewentualnymi problemami. Oczywistym jest biologia – jeśli chcemy mieć dzieci, musimy się zdecydować w najbliższym czasie. Dużo rozmawialiśmy. I muszę przyznać, że to były jedne z naszych najciekawszych rozmów. Piotrek jednak długo nie mógł zrozumieć, dlaczego sprawa wieku tak bardzo mnie dotyka” – powiedziała Katarzyna Warnke w wywiadzie dla “Gali”.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski myślą o dzieciach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz