Katarzyna Figura nie ma pieniędzy?Katarzyna Figura ma problemy finansowe! Okazuje się, że przeinwestowała w luksusowy apartament nad morzem. Niestety rozwód z mężem tylko wszystko utrudnia… Katarzyna Figura wyprowadziła się z Warszawy do Gdyni, gdzie kupiła luksusowy apartament (ze sporą zniżką w zamian za reklamę wieżowca). Niestety lokum warte jest koło miliona złotych, a aktorce nie zostało wiele na wykończenie mieszkania. Problemy finansowe pogarsza trwający rozwód z mężem oraz dwie inne sprawy, które założył jej w sądzie.

Do tej pory Figura wynajmowała mieszkanie, a apartament cały czas był remontowany. Niestety aktorka musi zmienić wynajmowane lokum na tańsze, jak donosi Życie na gorąco. – Koszty wynajmu luksusowego apartamentu okazały się za wysokie. Zamieniła go więc na tańsze mieszkanie. Miała tam zostać do września, gdy gotowe będzie jej nowe lokum, ale urządzenie dużego apartamentu pochłania ogromne fundusze. Końca nie widać – czytamy.

- Masę pieniędzy kosztuje ją m.in. rozwód z mężem oraz pozostałe dwie sprawy sądowe z jego powództwa. W jednej z nich sąd kazał jej udostępnić mężowi willę na warszawskiej Saskiej Kępie, którą planowała sprzedać. Choć dużo pracuje, to trudno jej zrównoważyć budżet – dowiadujemy się dalej.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Katarzyna Figura nie ma pieniędzy?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz