Kasia Tusk jest już mężatką?Choć wiadomość o tym, że Kasia Tusk (31 l.) wyszła za mąż, już kilkakrotnie obiegała media, tym razem mamy niezbity dowód na to, że księżniczka Europy jest już mężatką. Potwierdzenie zawartego małżeństwa znaleźliśmy na serdecznym palcu jej wybranka. – To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu – skomentował nam Staszek Cudny (31 l.).

Kasia Tusk i jej wybranek Staszek Cudny (31 l.), którzy są parą od 2008 roku, skrzętnie skrywają przed mediami swoje życie prywatne. Także tę wiadomość dość długo udało im się utrzymać w tajemnicy. Rąbka tajemnicy uchylił nam jednak jej ukochany. Najwyraźniej nie ma już ochoty ukrywać przed światem, że poślubił księżniczkę Europy. Na spacerze po Sopocie paradował z obrączką na serdecznym palcu. Gdy zapytaliśmy go o nią, odpowiedź mogła być tylko jedna.

– To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną – odpowiedział i przyjął gratulacje od „Super Expressu”.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Kasia Tusk jest już mężatką?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz