Kasia Tusk i Jessica Mercedes razem we Francji na zaproszenie ChanelKasia Tusk i Jessica Mercedes testują najnowszy zapach Chanel. Towarzyszą im blogerzy i dziennikarze z całego świata.

O tym, że współpraca z luksusową marką Chanel zawsze była jej marzeniem, Jessica Mercedes Kirschner pisała na swoim Instagramie i opowiadała na Snapie. A teraz marzenie blogerki się spełniło! Dom mody Chanel zaprosił wybrane blogerki i dziennikarki z całego świata na premierę nowej odsłony Chanel No 5, która ma pachnieć różami i jaśminem. Gwiazdy i przedstawiciele mediów wybrali się do francuskiej Prowansji, do słynnego miasteczka Grasse, gdzie znajdują się pola lawendy i ogrody róż. To właśnie tam powstają najlepsze perfumy świata, w tym zapachy Chanel.

Drugą polską blogerką, która otrzymała upragnione zaproszenie od Chanel, była Kasia Tusk. Ona również zabrała do Francji walizkę pełną czarno-białych ubrań i dodatków w stylu Coco i wzięła udział w uroczystej kolacji Chanel. Pozowała też do zdjęć razem z innymi blogerkami oraz z Jessicą Mercedes Kirschner.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Kasia Tusk i Jessica Mercedes razem we Francji na zaproszenie Chanel

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz