Kasia Struss została mamą!Kasia Struss urodziła córkę! Tej informacji tak szybko chyba nikt się nie spodziewał… Zaledwie w połowie lipca modelka ogłosiła publicznie na swoim Instagramie, że jest w ciąży, a już dzisiaj dała swoim fanom znać, że jest po porodzie. Jak wygląda maleństwo Kasi Stuss? Jak modelka dała na imię swojej córce?

Kasia Struss zaledwie w połowie lipca ogłosiła, że jest w ciąży! Polska supermodelka, która brała udział w pokazach Victoria’s Secret, Balmain czy Dior, spodziewała się swojego pierwszego dziecka. Już jakiś czas temu polska top-modelka pochwaliła się wymownym zdjęciem na swoim Instagramie. Kasia od dawna jest w stałym związku i mieszka ze swoim partnerem za granicą. Na czas ciąży modelka wycofała się z życia publicznego i show-biznesu. W tym czasie nie oglądaliśmy jej też na modowych wybiegach. Już wkrótce może się to jednak zmienić. Kasia powiadomiła bowiem właśnie swoich fanów, że właśnie urodziła swoje pierwsze dziecka. Ma syna czy córkę? Jak dała mu na imię?

Kariera Kasi Struss jest jedną z największych, jakie udało się zrobić Polkom w światowym modelingu. Struss wystąpiła m.in. w kampaniach Moschino, Bottega Veneta, Alberty Ferretti, MaxMara, Diora, Lacoste czy polskiej marki Simple CP. Była wielokrotnie na okładkach magazynu “Vogue”, m.in. portugalskiego, holenderskiego i meksykańskiego wydania. Polska supermodelka jest podopieczną agencji Avant, której szefową jest Małgorzata Leitner. Kasia była gościem specjalnym programu “Top Model” w TVN. Ciekawe, na jak długo odda się opiece nad swoją nowo narodzoną córką i kiedy z powrotem zobaczymy ją na światowych wybiegach…?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Kasia Struss została mamą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz