Kasia Stankiewicz rozbierze się dla “Playboy’a”?Kasia Stankiewicz po długiej nieobecności z przytupem wróciła do show-biznesu. Wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”, ruszyła w trasę koncertową z Varius Manx i znów bywa na salonach. Przypieczętowaniem jej powrotu może być zaś pikantna sesja zdjęciowa.

Kasi Stankiewicz wróciła do show-biznesu. Oprócz udziału w popularnym programie „Taniec z gwiazdami”, piosenkarka zdecydowała się na trasę koncertową z zespołem Varius Manx, z którym zaczynała swoją karierę jako wokalistka. Ale o Stankiewicz, być może będzie jeszcze głośniej, dzięki jej odważnej decyzji.

Jak dowiedział się Fakt, piosenkarka dostała propozycję rozbieranych zdjęć do “Playboya”, rozmowy już trwają. W swej twórczości Kasia nigdy nie epatowała seksualnością – tylko raz wystąpiła w teledysku topless. Sesja w negliżu byłaby więc dla jej fanów prawdziwą gratką.

– Usiadła właśnie do rozmów i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jeśli się zdecyduje, to na pewno nie byłaby to wulgarna sesja, a raczej artystyczne zdjęcia. Ma wielu doradców, ale tę decyzję podejmie sama – zdradza nasz informator. Jeżeli da się przekonać dołączy do kilku innych znanych wokalistek, które takie zdjęcia mają już za sobą.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Kasia Stankiewicz rozbierze się dla Playboya?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz