Kasia Kołeczek dumnie prezentuje ciążowy brzuszek!Niedawno prowadząca “Bake Off: Ale Ciacho!” pochwaliła się, że wkrótce na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko.

Widzowie, którzy nie oglądają kulinarnego programu TVP, z pewnością kojarzą Kasię Kołeczek z takich produkcji jak “Na Wspólnej”, “M jak miłość” czy “Barwy szczęścia”. Na początku lutego prezenterka poinformowała, że spodziewa się dziecka. Jej partnerem jest Przemysław Rudzki.

Jak na razie gwiazda czuje się świetnie, dlatego nie zamierza rezygnować z pracy. Wciąż będzie pojawiać się w telewizji i występować w Teatrze Polskim.
- Bardzo dobrze się czuję. Na tyle, by nie rezygnować z pracy. Staram się pogodzić swoje zawodowe aktywności z moimi nowymi obowiązkami związanymi z macierzyństwem, do których się przygotowuję. Staram się dużo odpoczywać. Nie forsuję się. Staram się stosować do zasady: “tyle ile pracujesz, tyle odpoczywaj”. To moja maksyma – wyznała w rozmowie z magazynem “Party”.

Teraz na swoim profilu na Instagramie Kołeczek pochwaliła się większym brzuszkiem. Wygląda naprawdę świetnie. W komentarzach również pojawiło się wiele komplementów. Zobaczcie najnowszą fotkę gwiazdy!
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Kasia Kołeczek dumnie prezentuje ciążowy brzuszek!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz