Karolina Szostak rozstała się z bogatym Ukraińcem?!Co za zwrot akcji! Wygląda na to, że obiecująca przyjaźń Karoliny Szostak (42 l.) z ukraińskim milionerem o imieniu Vlad nie przetrwała próby czasu. Brunet przez kilka miesięcy widywany u boku dziennikarki ponoć znowu mieszka z żoną.

– Nie jesteśmy rozwiedzeni! Co więcej, jesteśmy znowu razem! – mówi w rozmowie z Faktem żona Vlada, Maria Jones. I pokazuje nam nowe zdjęcie z ukochanym. – To zdjęcie zostało zrobione tydzień temu na moim urodzinowym przyjęciu w Dubaju – zapewnia kobieta.

A jeszcze niedawno – gdy jej mąż widywany był na salonach z prezenterką Polsatu i wydawało się, że jego rozwód jest nieunikniony – kpiła z Szostak w internecie. „Ona jest jego zabawką. Jego nowa dziewczyna będzie młodsza, ładniejsza i będzie odnosiła więcej sukcesów, gdyż Vlad jest cudownym człowiekiem!” – pisała.

Cała ta sytuacja jest tym ciekawsza, że panie kiedyś były przyjaciółkami. To właśnie dzięki Marii Jones Karolina poznała Vlada na swoim przyjęciu urodzinowym w ekskluzywnym kurorcie w Hiszpanii w maju. – Nie udzielam żadnych wypowiedzi i nie komentuję – stwierdziła Karolina Szostak pytana przez nas o tak szybkie zakończenie przyjaźni z ukraińskim biznesmenem.Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Karolina Szostak rozstała się z bogatym Ukraińcem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz