Karolina Szostak płaci wysoką cenę za romans z żonatym miliarderem!Miała być miłość na całe życie, wspólne mieszkanie, dziecko. Pozostał strach, jak ta historia się dla niej skończy.

Gdy zaczęła się pojawiać z mężczyzną u boku, uśmiech nie schodził jej z twarzy. Karolina Szostak (42 l.) od dawna mówiła, że do pełni szczęścia brakuje jej tylko miłości. Niestety, zauroczenie, któremu uległa, może się dla niej okazać fatalne w skutkach.

Jej ukochany, ukraiński milioner Vlad, ma nieuregulowaną sytuację prywatną. Choć wydawało się, że jest w trakcie rozwodu, teraz nic nie jest już pewne i jasne. Żona Vlada Maria na bieżąco informuje w internecie, jak doskonale spędza czas z mężem. Na tym nie koniec.

Ukrainka ponoć wysyła Karolinie obraźliwe SMS-y i maile oraz budzi ją w nocy głuchymi telefonami.

- Karolina boi się, że ta cała sytuacja popsuje jej reputację zawodową i towarzyską – mówi znajoma dziennikarki. Obawy Szostak mogą być słuszne, tym bardziej że spadła na nią fala krytyki w komentarzach internautów.

Maria wykorzystuje tę sytuację i robi co się da, by wszyscy myśleli, że ona i Vlad po chwilowym kryzysie przeżywają istny miodowy miesiąc. Takie zamieszanie nie wróży raczej niczego dobrego dla Szostak.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Karolina Szostak płaci wysoką cenę za romans z żonatym miliarderem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz