Karolina Pisarek miała wypadek!To nie było kilka szczęśliwych dni dla Karoliny Pisarek. Modelka wyjątkowo pechowo rozpoczęła pracę nad nową sesją zdjęciową. A wszystko przez pośpiech. Cóż… Tym razem na drodze do owocnej współpracy stanęła jej… szyba! Już sama zapowiedź tego, co stało się po spotkaniu z przezroczystą przeszkodą brzmi przerażająco, a to dopiero początek nieprzyjemnej historii.

Zacznijmy jednak od początku. Była uczestniczka Top Model może pochwalić się kilkoma naprawdę udanymi projektami. Jej kariera po udziale w show nabrała rozpędu. Sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe… Cóż, branża modelingowa szybko wchłonęła młodą modelkę. Karolinę bez reszty pochłonęły obowiązki. Teraz będzie miała czas na nadrobienie zaległości nie związanych z pracą modelki.

Wszystko za sprawą wspomnianej już szyby i pośpiechu. Karolina nie zauważyła jej, śpiesząc się na kolejną sesję. I nieszczęście gotowe… Stłuczone szkło rozcięło modelce rękę do kości! Szwy, bandaż i w efekcie przymusowy urlop – oto finał tej historii.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Karolina Pisarek miała wypadek!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz