Karolina Małysz nie jest biedną studentką?Pamiętacie małego brzdąca z loczkami, którego Małysz pokazywał do kamery na zawodach pod koniec lat 90 tych? Jego mała córka jest już dorosła i prowadzi życie na wysokim poziomie.

Córka Adama Małysza w tym roku skończy 21 lat. Karolina odłożyła pracę na później, bo od dwóch lat jest studentką Uniwersytetu Jagielońskiego na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych.

Mama Karoliny, Iza Małysz zamieściła na Instagramie zdjęcie samochodu córki. I choć na pierwszym planie widać psa, to dzięki uprzejmości redaktora strony AutoKult.pl udało nam się ustalić, że widoczny tył samochodu to Mini Paceman, miejskie auto, które łączy prostotę crossovera ze sportowym coupe, który był produkowany w latach 2012-2016.

Taki samochód to nie lada gratka dla młodej, ledwie dwudziestoletniej studentki. Zakładając, że auto ma około 2 lat, jego wycena może wahać się między 60 a 80 tys. zł. Karolina nie tylko jeździ pięknym samochodem, ale również jak przystało na studentkę polityki zagranicznej, podróżuje po świecie. Na Instagramie jakiś czas temu chwaliła się zdjęciami z Meksyku.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Karolina Małysz nie jest biedną studentką?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz