Karolina Malinowska pokonała nowotwór!Karolina Malinowska miała raka. Po raz pierwszy modelka postanowiła opowiedzieć w „Dzień Dobry TVN” o chorobie, z którą się zmagała. – Mnie to też dotknęło – wyznała Karolina Malinowska. – To nie było na szczęście w jakiejś najgorszej formie, w jakiej mogło być, ale tak. Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam, bo to nie są sprawy o których się opowiada, ot tak.

Modelka należy do gwiazd, które starają się chronić swoje życie prywatne i niezwykle rzadko decyduje się publicznie opowiadać o swoim życiu. W „Dzień Dobry TVN” postanowiła zrobić wyjątek. Karolina Malinowska przyznała, że miała raka.

– Nie mówimy o tym w kontekście ploteczek. Mówimy o czymś ważnym, to choroba cywilizacyjna, która dotyka coraz więcej ludzi – dodała Malinowska w wywiadzie. – To nie było na szczęście w jakiejś najgorszej formie, w jakiej mogło być, ale tak

Życie modelki wcale nie było więc różami, jak to wydaje się wielu jej wielbicielom. Miejmy nadzieję, że teraz wszystko jest już w porządku. Za zdrowie Karoliny Malinowskiej trzymamy kciuki.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Karolina Malinowska pokonała nowotwór!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz