Karl Lagerfeld kończy karierę?!Majowy pokaz Chanel ma być, podobno, ostatnią imprezą projektanta. Karl Lagerfeld kończy karierę i przechodzi na emeryturę? Trudno sobie wyobrazić świat mody bez ikony takiej jak Karl Lagerfeld (83 l.). A jednak już wkrótce może się okazać, że dom mody Chanel będzie musiał poszukać nowego dyrektora kreatywnego. Pojawiły się plotki, że Lagerfeld chce przejść na emeryturę. 83-letni projektant, ulubieniec gwiazd i klanu Kardashianów, jest podobno bardzo zmęczony.

- Nie czuje się dobrze i chce już skończyć karierę – mówi informator strony Page Six.

- On jest naprawdę zmęczony – dodaje osoba z otoczenia kreatora.

Karl Lagerfeld pracuje dla Chanel od 1983 roku. Wcześniej był związany z domem mody Fendi. W 2012 roku projektant tak mówił o swej emeryturze:

- Kiedy przejdę na emeryturę, umrę i wszystko się skończy. Mogę robić co tylko chcę w różnych dziedzinach. Koszty nie mają znaczenia. Byłbym głupi, gdybym przestał. Praca chroni przed nudą – podsumował.

Pokaz mody Chanel w maju 2016 będzie ostatnią imprezą Karla Lagerfelda? W maju na Kubie ma się odbyć doroczny, wielki pokaz Chanel. W związku z pogłoskami o wycofaniu się Lagerfelda będzie to na pewno jedna z najgłośniejszych imprez marki.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Karl Lagerfeld kończy karierę?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz