Kariera Natalii Przybysz skończy się przez sprawę z aborcją?Jej najbliższy koncert może zostać odwołany przez protest mieszkańców! Zaskakujące wyznanie Natalii Przybysz o przeprowadzeniu aborcji, podzieliło Internautów w całym kraju. Głośny wywiad, którego udzieliła w czasopiśmie Wysokie Obcasy może teraz wpłynąć na jej karierę.

W jaki sposób?

Otóż dlatego, że najbliższy koncert, który ma odbyć się w miejscowości Nadrzyna stoi pod znakiem zapytania. Wszystko przez petycję, którą podpisali mieszkańcy domagający się od wójta gminy, aby nie wpuszczać wokalistki na scenę gminnego domu kultury. Jak podpisał inicjator akcji:

Natalia Przybysz jest aborterką, ostatnio promującą swoją płytę wykorzystując do tego historię zamordowania przez nią jej trzeciego dziecka.

I dalej:

W tych pomieszczeniach, w których ma przebywać dzieciobójczyni, zazwyczaj bawią się i uczą nasze dzieci. Takie działanie to wstyd i hańba dla Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury i dla gminy Nadarzyn!

Na tę chwilę pismo podpisano przez ponad 50 osób. Organizator protestu informuje, że gdy uzbiera 100 podpisów, złoży dokumenty do urzędu gminy. Niektórzy internauci mogą sądzić, że taka petycja nie jest problemem. Warto jednak zaznaczyć, że odwołany koncert może dać sygnał mieszkańcom innych miejscowości, w których Natalia planuje śpiewać. A to oznacza, że wyznanie artystki będzie ją także kosztować finansowo.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kariera Natalii Przybysz skończy się przez sprawę z aborcją?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz