Kariera Michała Baryzy nabiera tempa!Michał Baryza, finalista 4. edycji Top Model, w kwietniu ogłosił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że pracuje nad pionierskim projektem fotograficzno-modowym własnego pomysłu. Dziś już wiemy o co chodzi! Project 444, bo tak nazywa się całe przedsiewzięcie, został zrealizowany w czterech miastach Europy – Berlinie (Niemcy), Amsterdamie (Holandia), Paryżu oraz Etretat (Francja).

Skąd taka nazwa?

Michał wraz ze swoim ekipą odwiedził 4 miasta, pokonując 4 tysiące kilometrów w ciągu 4 dni icon smile Kariera Michała Baryzy nabiera tempa! Do współpracy przy projekcie, model zaprosił fotografa mody Wojciecha Jachyrę oraz stylistkę Paulinę Gałuszkę. Koordynatorem całego przedsięwzięcia został Andrzej Hejchman. Michał ma na sobie ubrania takich marek jak m.in. duetu ChomiSawa (Daniel Chomicz i Darek Swaniewski), WYZA (Wojciech Wyza), Wojtka Hartyka oraz Łukasza Jemioła.

Co finalista Top Model myśli o swoim projekcie?

Miejsca do sesji wybieraliśmy przygotowując się do projektu, ale zdarzały się również spontanicznie ujęcia. Stawialiśmy na nieoczywiste miejsca w każdym z miast. Szukaliśmy scenerii szerzej nieznanych, pięknych, przepełnionych tajemnicą, duszą. Sam projekt pokazał, że w krótkim czasie, bez ogromnych nakładów finansowych a przede wszystkim dzięki kreatywności, pracowitości i zaangażowaniu wszystkich osób, można uzyskać doskonałe efekty.

Projekt Michała Baryzy cieszy się sporym zainteresowaniem. Odniósł m.in. sukces w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukazał się na łamach prestiżowego ELEGANT MAGAZINE oraz stronie internetowej PERSEFUME.
Żródło info i foto: Party.pl
lg share en Kariera Michała Baryzy nabiera tempa!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz