Kanye West znów atakuje Taylor Swift!Być może znajdą się tacy, których zachwyciła wczorajsza prezentacja nowej kolekcji Kanye Westa (38 l.), jednak nikomu nie spodobało się zachowanie męża Kim Kardashian (35 l.).

Raper zaprezentował światu kawałek ze swojej nowej płyty, której nazwa zmienia się jak w kalejdoskopie. Mówiliśmy już o Swish, Waves, a ostatnio stanęło na The Life of Pablo. W piosence o tytule Famous Kanye “czepia się” Taylor Swift (26 l.). Konflikt miedzy tą dwójką zaczął się w 2009 roku podczas MTV VMA, kiedy to raper wtargnął na scenę, by zabrać piosenkarce statuetkę i wrzasnąć, że należy się ona Beyonce.

W zeszłym roku Taylor wyznała w wywiadzie, że nie mogła zaprzyjaźnić się z Kanye, dopóki nie zaczął okazywać jej szacunku i odwrotnie. Gwiazda dodała, że pozostaje w przyjaźni z Jayem Z, dla którego ważne było, by Kanye i Swift zakopali wojenny topór. Na chwilę się udało – były wspólne zdjęcia, mówiono nawet o duecie. Wczoraj czar prysł. Kanye pokazał swoją prawdziwą twarz, a publiczność była oburzona. We wspomnianym wcześniej kawałku Famous jest kilka linijek o Taylor Swift.

Mógłbym się jeszcze przespać z Taylor. To dzięki mnie ta dzi**ka stała się sławna – rapował West.

Przebywająca na widowni przyjaciółka Taylor, Gigi Hadid (20 l.) wyraziła swoje oburzenie na Twitterze. Modelka napisała, że nie zgadza się ze słowami piosenki i zapewniła, że jest lojalna.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kanye West znów atakuje Taylor Swift!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz