Kanye West zaprojektuje meble! Dla Ikei?!Lista rzekomych talentów Kanye Westa jest naprawdę bardzo długa i z roku na rok jeszcze się wydłuża. Oprócz bycia mężem Kim Kardashian, raper wydaje kolejne płyty, odkrywa muzyczne talenty a w przerwach od pracy w studio “projektuje” ubrania. W pewnym momencie Kanye stwierdził nawet, że świetnie czułby się w roli… prezydenta Stanów Zjednoczonych. Oczywiście w śmiałych marzeniach natychmiast poparła go żona.

Chociaż nic na razie nie wskazuje na to, że Kanye zostanie kolejnym prezydentem USA, raper nie spoczywa na laurach i już planuje kolejny projekt. Tym razem West chce podobno… zaprojektować mebla dla sieci sklepów IKEA. Wszystko zaczęło się od wpisu na Twitterze z marca tego roku, w którym Kanye zachwycił się firmą i stwierdził, że “jego umysł kłębi się od możliwości”.

Sprawa wróciła przy okazji najnowszego wywiadu Westa dla BBC. Kanye ma już dokładną wizję swojej współpracy z IKEĄ: raper chce zaprojektować… wystrój akademika. Jego zdaniem to najważniejsza rzecz, której potrzebują jego fani. Młodzi ludzie słuchający jego muzyki z pewnością docenią wysiłek swojego idola i będą mówić, że “chcą mieć łóżko, które zaprojektował Kanye. Chcą mieć jego krzesło!”.

Nie możemy się już doczekać. Kupilibyście coś z jego kolekcji?
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kanye West zaprojektuje meble! Dla Ikei?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz