Kanye West ma nietypową prośbę do Marka ZuckerbergaKanye West to wyjątkowo zapatrzony w siebie artysta. Nie znosi słów krytyki i uważa się za geniusza. Ostatnio ubzdurał sobie, że podbije rynek modowy. Chociaż mu się nie powiodło, to nie wyciągnął z tej życiowej lekcji żadnej nauki. Uznał natomiast, że jego ponad 53-milionowy dług może spłacić z pieniędzy… Marka Zuckerberga, założyciela Facebooka! Raper wystosował do niego dość oryginalną prośbę.

– „Nie mam wystarczająco dużo pieniędzy, żeby sfinansować swoje idee. Mark, wiem, że to twoje urodziny, ale proszę, zadzwoń do mnie jutro. Pozostali, proszę, piszcie wszędzie, żeby Mark do mnie zadzwonił i mnie poparł” – napisał Kanye. – „Publicznie proszę Cię o pomoc. Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz w życiu zrobić, to wsparcie mnie w potrzebie”. Co na to Mark Zuckerberg? Przejmie się apelem muzyka?

Kanye West, który uważa się za wybitną jednostkę, precyzyjnie określił swoje finansowe potrzeby. Do pełni szczęścia i nieskrępowanego rozwoju artystycznego potrzebuje bagatela – miliarda dolarów! Dopiero z taką sumą na koncie jego geniusz eksploduje tysiącami barw. Zwariował? Na razie o swoim zaangażowaniu w środowisko modowe napisał: – „Próbowałem grać w sport dla miliarderów. To nie jest sport dla milionerów. Jestem dumny ze swojego długu. Najważniejsza jest moja wizja”.

Czy Mark Zuckerberg wyciągnie rękę do Kanye Westa? To mocno wątpliwe, ale kto wie. W końcu podobno „w szaleństwie jest metoda”…
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Kanye West ma nietypową prośbę do Marka Zuckerberga

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz