Kanye West ma masę długów!Kanye West (38 l.) ma poważny problem. Zaskoczył swoich fanów zdumiewającym oświadczeniem na Twitterze. Piosenkarz oświadczył, że na swoim koncie prywatnym ma aż… 53 miliony dolarów długu! W wolnym tłumaczeniu, muzyk napisał:

Piszę do wszystkich swych braci, mając na koncie prywatnym 53 milionowy dług. Proszę módlcie się, że to pokonam. To me prawdziwe serce…

Przypominamy, że raper znalazł się pod ogromną krytyką w związku z ostatnimi wypowiedziami wobec Taylor Swift (26 l.), którą wyzwał od s*k i dz*wek. Spowodowało to odsunięcie się wielu fanów, którzy nie popierają jego wulgarnych wypowiedzi, co również uderzyło w jego artystyczny wizerunek. Raper ma wystąpić w programie The Saturday Night Life, w którym opowie o swoich najbliższych planach oraz ostatnich kontrowersjach wokół jego osoby. To nie pierwszy raz kiedy mówi o swoich problemach finansowych. Mąż Kim Kardashian jakiś czas temu, wypowiedział się w wywiadzie dla VIBE, że jego dług wynosi 16 miliony dolarów. Kłopoty pojawiły się przez problem z jego marką ubrań – Yeezy, która okazała się zupełną klapą.

Próbowałem grać w grę dla miliarderów. To nie gra dla zwykłych milionerów i jestem dumny ze swojego długu. (…) Obchodzi mnie jedynie moja wizja.

Kayne został skrytykowany również za swoje zdjęcie z Catilyn Jenner (66 l.), na którym jest całkowicie zawstydzony. Choć muzyk tłumaczył się później, że jest bardzo dumny z ojca przybranej siostry Kim, to jednak niesmak wśród fanów pozostał. Czy zatem raper specjalnie ostatnio robi zamieszanie wokół własnej osoby, aby jego nowa płyta The Life of Pablo lepiej się sprzedawała?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Kanye West ma masę długów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz