Kanye West dementuje seksualne plotki!Kilka dni temu przez Internet przetoczyła się kłótnia pomiędzy Kanye Westem a Wiz Khalifem, który ostro krytykował ostatnią płytę Yeezus. Powodem do spięcia pomiędzy muzykami był także kawałek, w którym Kanye rapuje o Amber Rose. Śpiewa między innymi, że podarowała mu najlepsze lata swojego życia. Po zerwaniu z mężem Kim modelka związała się właśnie z Wiz Kalifem i urodziła mu syna. Zrobił się wyjątkowo nieprzyjemnie, gdy West zaatakował dziecko byłej kochanki pisząc, że Wiz Kalifa został “uwięziony przez striptizerkę”. Następnie dodał:

Wiem, że jesteś wściekły za każdym razem, gdy patrzysz na swoje dziecko i wiesz, że ta dziewczyna ma cię na kolejne 18 lat.

Amber Rose natychmiast wsparła ojca swojego dziecka i zaatakowała Westa twierdząc, że za nią najwyraźniej tęskni i woli od nudnej żony. Po pewnym czasie do przepychanki słownej dołączyła także Kim Kardashian, której nie spodobało się, że modelka o wielkich pośladkach komentuje erotyczne preferencje jej męża. Cała czwórka ostro wyzywała się na Twitterze, aż do momentu, w którym Amber napisała do Kanye:

Jesteś wściekły, że nie ma mnie obok ciebie i nie ma kto zabawiać się twoją dziurką?

Po tym wpisie West usunął całą kłótnię ze swojego konta i nie kontaktował się z fanami przez kolejne 36 godzin. W końcu zamieścił wpis, w którym wyraźnie zaznaczył, że nie przepada za “zabawami jego dziurką”.

Lubię różne ekscesy w łóżku ale nigdy nie pozwalałem kochankom zabawiać się moją pupą – napisał West.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kanye West dementuje seksualne plotki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz