Kanye West chwali swoją żonę!Kanye West wielokrotnie wypowiadał się na temat seks taśmy swojej żony, która uczyniła z niej gwiazdę. Raper i projektant uważa, że był to “jeden z błędów przeszłości”, które każdy z nas popełnia. Zapewnił też, że nie przeszkadza mu fakt, że wideo nadal jest w dystrybucji i Kim na nim zarabia. West w wywiadzie dla prezentera radiowego Stevena Harvey’a ogłosił, że jego żona jest niedocenianą feministką, która zmieniła sposób postrzegania kobiecego ciała.

Myślę, że moja potrzeba obrony żony wynika stąd, że wielu kłamców rozpowszechnia na jej temat straszliwe rzeczy. Niewiele osób ją rozumie, a jeszcze mniej docenia. Kim przekracza granice i zmienia świat na lepszy – powiedział Kanye. Zanim stała się gwiazdą, niewielu projektantów tworzyło modę dla kobiet o takich kształtach. Teraz wszyscy się nią inspirują i powstaje moda dla kobiet o seksownym ciele.

Na dodatek tworzymy parę, która drażni rasistowską Amerykę. Nie ma zbyt dużo przykładów mieszanych par w show biznesie. Teraz ludzie mają się na kim wzorować. Nasz związek to kolejna walka o lepsze jutro dla naszych dzieci – dodał, jak zawsze skromny Kanye.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kanye West chwali swoją żonę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz