Kanye dał Kimmy 150 prezentów!



Święta w domu Kardashianów były oczywiście luksusowe. Każda z celebrytek miała własną ozdobioną drogimi bombkami choinkę, która pokazała na Instagramie. Wszyscy prześcigali się też w wydatkach na prezenty ale bezkonkurencyjny pozostał Kanye West. Gwiazdor wysłał asystenta i stylistę do Włoch gdzie przez dwa miesiące robili zakupy. Pracownicy muzyka spotykali się z projektantami i kupowali razem z nim za pośrednictwem Skypa. West wydał na nowe ciuchy dla Kim astronomiczną sumę i pod choinką jego żona znalazła aż… 150 prezentów.

Zaprojektował dla niej papier ze złotymi literami i napisem “Dla Kim z miłością” – mówi informator. Rozpieszcza ją i nagradza za urodzenie syna. Kardashian przez niemal sześć miesięcy ciąży nie kupowała sobie ubrań i teraz postanowił jej to wynagrodzić. Dostała diamentową biżuterię i specjalnie dla niej zaprojektowane futro w różnych kolorach.

Kanye był też bardzo hojny dla swojej córki i syna. North dostała dziecięce wersje ubrań mamy, a syn… pierwszy złoty łańcuch na szyje. Noworodkowi na pewno przyda się droga biżuteria.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Kanye dał Kimmy 150 prezentów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz