Kajra znów szokuje na InstagramieSławomir Zapała (35 l.) i Magdalena “Kajra” Kajrowicz (34 l.) to dziś jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Niedawno dostali nawet program w telewizji. Razem występują także na scenie. Wówczas żona gwiazdora “rock polo” prezentuje się w krótkich sukienkach i w pełnym makijażu. A jak wygląda na co dzień?

“Kajra” popularność zdobywa dzięki występom u boku męża. Sławomir jest gwiazdą “rock polo”, jak sam nazywa gatunek muzyki, którym się zajmuje. Jednym z jego najsłynniejszych przebojów jest “Miłość w Zakopanem”, który zresztą na scenie wykonuje wraz z żoną.

Para nie tylko razem śpiewa, ale także prowadzi wspólnie program “Big Quiz Music”. Oprócz tego małżonkowie są aktywni w mediach społecznościowych.

Niedawno “Kajra” zaskoczyła swoich obserwatorów zdjęciami. Ci mogli ją podziwiać najpierw zgoloną na łyso, a później… z doklejonymi wąsami. Z kolei teraz przyszedł czas na nową wersję Magdaleny – bez makijażu.

Na co dzień żona Sławomira nie pokazuje się publicznie bez make upu. Wręcz przeciwnie – jest dosyć mocno umalowana. A jak wygląda w wersji naturalnej? Okazuje się, że zgoła inaczej niż na scenie.

“Kajra” pokazała zdjęcia ze Sławomirem. Para pozuje w lesie, a Magdalenę aż trudno poznać!
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Kajra znów szokuje na Instagramie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz