Justyna Żyła sprowokowana przez internautówJustyna Żyła prosiła o uszanowanie prywatności. Teraz na Instagramie żona skoczka nie wytrzymała i wdała się w dyskusję z internautami.

Wszystko zaczęło się od postu na portalu społecznościowym, w którym kobieta poinformowała o tym, jak wygląda małżeństwo Piotra Żyły. Cała sprawa odbiła się szerokim echem w mediach. W sobotę żona polskiego skoczka wstawiła post na Instagramie, gdzie pokazała zdjęcie hamburgera, którego przygotowywała dla swoich dzieci. Wiele osób skomentowało post Justyny Żyły odwołując się do jej męża, a ta dała sprowokować się internautom.

- Za oknem jeszcze zima. Mamo, zrób wiosennego… burgera. – napisała. – Staram się łączyć kuchnię nowoczesną z kuchnią babci.

Pod postem jedna z osób nawiązała do sobotniego wyniku skoczków, w którym biało-czerwoni w konkursie drużynowym zajęli drugie miejsce.

- Twój mąż zdobył podium, a Ty z jakąś bułką wyjeżdżasz… – skomentowała.

Tym razem Justyna Żyła odpowiedziała użytkownikowi.

- Piernik do wiatraka. Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą – odpowiedziała. – Sorry za prywatę, ale moje dzieci w szkle nie gustują – podkreśliła.

W jednym z pytań, dlaczego “wciąż obrzuca swojego męża z błotem i kwestionuje miłość do jego dzieci”, odpowiedziała: – Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ja i nasze dzieci wiemy i doświadczamy, jak jest.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl
lg share en Justyna Żyła sprowokowana przez internautów

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz