Justyna Żyła postanowiła założyć własny kanał na YouTube. Wykorzystuje swoje “5 minut”Justyna Żyła dzięki kryzysowi w związku stała się celebrytką, o której rozpisywały się wszystkie media. Swoją popularność żona skoczka postanowiła przekuć w nowy biznes.

Na początku współczuła jej cała Polska. Popularny sportowiec porzucił żonę i dwójkę dzieci dla kochanki. Wpisom Justyny Żyły w mediach społecznościowych nie było końca. Pojawiały się komentarze pełne współczucia. Z czasem jednak żona Piotra zaczęła za bardzo uzewnętrzniać się na Instagramie. Nagrywała wyprowadzkę męża z domu, pokazywała wiadomości od rzekomej kochanki i wywlekała na światło dziennie “brudy” z życia prywatnego. Do tego wszystkiego dochodziły ustawki z mediami i fotoreporterami.

Ludzie przestali postrzegać ją jako porzuconą kobietę, a zaczęli jako dziewczynę, która chce wylansować się w mediach na rodzinnej tragedii. Żyła jednak nie daje za wygraną. Co prawda coraz mniej mówi o swoich relacjach z Piotrem Żyłą, ale wciąż chce funkcjonować w mediach.

Przedsiębiorcza Justyna postanowiła założyć kanał na YouTubie o nazwie “UwaŻyła”. Pierwszy odcinek już się pojawił na kanale, a Żyła pokazuje jak przyrządzić zapiekankę. Na filmiku mówi dość cicho, trochę się miesza i plącze, ale pierwsze koty za płoty.

- Cześć, z tej strony Justyna. Chciałabym was serdecznie zaprosić na mój nowy projekt, który jest tak naprawdę moim marzeniem, które powoli się spełnia – zachęca do oglądania.

Justyna Żyła w końcu przestała się nad sobą użalać i zdecydowała się zawalczyć o siebie i swoją przyszłość. W końcu być może pokaże kilkudziesięciu tysiącom kobiet, które ją obserwują, że rozstanie to nie koniec świata i można normalnie żyć. Kanał na YouTubie poświęcony gotowaniu to spełnienie jej marzeń. Wcześniej Justyna była skupiona tylko i wyłącznie na życiu rodzinnym, a gotowanie sprowadzało się tylko do jej domowej kuchni.

Teraz przyszedł czas, aby rozwinąć skrzydła, a Żyła może stanowić inspirację dla wielu kobiet. Tym samym pokaże też Piotrowi Żyle, że świetnie daje sobie radę i nie musi wylewać swoich żalów w mediach, bo jest spełnioną kobietą.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Justyna Żyła postanowiła założyć własny kanał na YouTube. Wykorzystuje swoje 5 minut

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz