Justyna Żyła liczy na zawrotną karierę?Justyna Żyła (30 l.) wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Po słynnej sesji dla „Playboya” pora na kolejny krok ku wielkiej karierze. Porzucona żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły (31 l.) otrzymała właśnie propozycję udziału w programie TVN „Agent”. Mamy nadzieję, że ją przyjmie.

Justyna Żyła od kilku tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Po tym, jak zarzuciła mężowi zdradę i porzucenie rodziny, jej życie prywatne legło w gruzach, ale pojawiają się coraz to nowe propozycje zawodowe, które cieszą Justynę i pozwalają jej nie myśleć o konflikcie rodzinnym. Ważne są też pieniądze, które udaje jej się zarobić na swojej obecnej sławie. Jak dowiedział się „Super Express”, po rozbieranej sesji w kultowym magazynie dla panów Żyła dostała właśnie zaproszenie do występu w kolejnej edycji reality show „Agent”.

Choć Justyna jest zapewne jest zainteresowana telewizyjną przygodą, na razie nie myśli jeszcze o pracy. Korzystając z wakacji, wyjechała razem z dziećmi i swoimi przyjaciółmi do Chorwacji. Kubuś i Karolinka bawią się na plaży, a Justyna w końcu łapie oddech i relaksuje się po ostatnich miesiącach pełnych stresu.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Justyna Żyła liczy na zawrotną karierę?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz