Justyna Żyła krótko skomentowała post mężaPiotr Żyła opublikował w poniedziałek wymowny wpis, w którym odniósł się do słów jego żony o rozstaniu. Skomentowała go Justyna Żyła.

W ostatnich dniach polski show-biznes żyje rozstaniem Piotra i Justyny Żyłów. Żona skoczka w miniony weekend opublikowała na swoim Instagramie serię emocjonalnych wpisów, w których oznajmiła, że została porzucona przez męża. W poniedziałek do sprawy odniósł się sam skoczek.

No i tak w życiu jak sporcie – nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas, który już mam za sobą. Proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem – napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Piotr Żyła.

Na powyższy post żona Żyły nie pozostała obojętna.

Piotrek, to nie pisałeś ty – po pierwsze, a po drugie – sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wygląda. Powodzenia – skomentowała post Justyna Żyła.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Justyna Żyła krótko skomentowała post męża

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz