Justin Timberlake komentuje rozstanie z Britney Spears! Zabrał głos po 14 latach od rozstania!Britney Spears i Justin Timberlake byli ukochaną parą Ameryki, ale rozstali się w atmosferze skandalu w 2002 r. Wokalista napisał na ten temat kilka piosenek i udzielił sporo wywiadów. Minęło 14 lat, a on nie może przestać.

Gwiazdy szybko się zakochują i jeszcze szybciej rozstają. To norma. Niektóre ich związki wydają się jednak tak idealne, że nawet wiele lat po rozstaniu dziennikarze i fani zadręczają dawnych kochanków serią krępujących pytań. Większość w końcu traci cierpliwość i unika odpowiedzi albo z góry zaznacza, że nie życzy sobie poruszania niewygodnych tematów. Do tego grona gwiazd nie należy na pewno Justin Timberlake. Gwiazdor w latach 1999-2002 był w głośnym związku z Britney Spears, który zakończył się jeszcze głośniejszym rozstaniem.

Choć Justin wiele wycierpiał z winy (podobno) niewiernej ukochanej, to swój żal potrafił przekuć w spektakularny sukces. Nie bez powodu krótko po zakończeniu związku ze Spears zaczął solową karierę. Nagrał wtedy balladę “Cry Me a River”, w której śpiewał o tym, jak został zdradzony przez ukochaną. “Niewierną” w teledysku zagrała kobieta łudząco podobna do Britney, a Justin nigdy nie ukrywał, że do stworzenia utworu i klipu zainspirowało go życie. Dziś po 14 latach wciąż wspomina tamte wydarzenia. Zapytany przez dziennikarza włoskiego “Vanity Fair” o to, czy to prawda, że artysta ma największą wenę w chwilach smutku, Timberlake odpowiedział:

“To zależy. W przeszłości cierpienie pomagało mi komponować. Jak wszyscy wiedzą, “Cry Me a River” zostało napisane w przypływie bólu”.

Tak Justin, WSZYSCY WIEDZĄ. Powtarzałeś do znudzenia setki razy, że jesteś nieszczęśliwy, zdradzony i załamany.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Justin Timberlake komentuje rozstanie z Britney Spears! Zabrał głos po 14 latach od rozstania!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz