Justin Timberlake chwali się zdjęciem rodziny!Justin Timberlake wrzucił niedawno do sieci urocze zdjęcie żony i dziecka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby… osobliwie go nie podpisał. Niektórzy fani są wzburzeni. Czy mają powód? Oceń sama. Jeden z najpopularniejszych wokalistów popowych na świecie, Justin Timberlake może poszczycić się nie tylko wieloma zawodowymi sukcesami, ale także udanym życiem prywatnym. 35-letni gwiazdor od lat związany jest z aktorką Jessicą Biel, z którą w wziął bajkowy ślub w 2012 r., a trzy lata później para doczekała się uroczego synka – Silasa.

Nic zatem dziwnego, że Justin co chwilę chwali się całemu światu swoim szczęściem za pośrednictwem sieci. Tym razem jednak na idealnym rodzinnym obrazku pojawiła się rysa.

Kilka dni temu muzyk opublikował na swoim koncie na Instagramie urocze zdjęcie Jessici i Silasa i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby… osobliwie go nie podpisał.

Gwiazdor w opisie zdjęcia umieścił bowiem anglojęzyczny skrót M.I.L.F. Alert, który, dla niewtajemniczonych, oznacza wyraźne pożądanie do matki swojego dziecka i nie jest ono wyrażone najbardziej parlamentarnym językiem.

Ten wpis wywołał burzę wśród fanów gwiazdy. Niektórzy uważają, że to świetnie, że w związku sławnej pary nie brakuje iskry pożądania, inni z kolei twierdzą, że podpis zdjęcia, na którym jego żona trzyma ich małe dziecko jest zupełnie nie na miejscu, a nawet jest niesmaczny.
Żródło info: MilionKobiet.pl
lg share en  Justin Timberlake chwali się zdjęciem rodziny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz