Justin Theroux znalazł u Aniston liściki od Brada Pitta!Zanim Angelina Jolie zawróciła w głowie Bradowi Pittowi, on i Jennifer Aniston tworzyli najbardziej lubianą parę Hollywood. Ich rozstanie stworzyło nową erę w historii związków show biznesu, a nowa partnerka Brada błyskawicznie stała się “tą złą”.

Byli jednak tacy, którzy wierzyli, że Jen i Brad pewnego dnia się zejdą. Również znajomi pary nie byli przekonani co do trwałości związku “najpiękniejszych ludzi świata”. De facto, od pozwu rozwodowego Jolie minęło kilkanaście miesięcy, a Aniston i Justin Theroux właśnie się rozwodzą.

I choć pojawiły się doniesienia, że Theroux i Aniston nigdy nie byli małżeństwem, ich rozstanie wydaje się być definitywne. Magazyn Us Weekly donosi, że Justin miał mieć dość “cienia Brada” w ich życiu.

Ciągle trafiał na liściki, które wysyłał jej kiedyś Brad, a ona je zachowała. Pisał, że “ładnie wygląda”, albo “już za nią tęskni”. Jen zapewniała, że są przeszłością i nic nie znaczą, ale dla niego były źródłem wątpliwości – twierdzi źródło.

Wyobrażacie sobie, że Pitt i Aniston będą jeszcze kiedyś parą?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Justin Theroux znalazł u Aniston liściki od Brada Pitta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz