Justin Bieber znów myśli o Selenie Gomez?!Justin Bieber niejednokrotnie dawał jej delikatne sygnały, że ma do niej sentyment. Jego zdjęcie, które wrzucił ponad miesiąc temu na swój Instagram z początku ich związku, zdobyło największą ilość “serduszek” w historii serwisu. Przebiło w tym popularne zdjęcie Kendall Jenner.

Następnie opublikował zdjęcie Seleny ubranej w jego bluzę. Ale mimo, że jest tak aktywny na serwisie i daje upust swoim uczuciom, nie miał w obserwowanych byłej dziewczyny. Do teraz. Media huczą, że Justin po ponad 2-óch latach od rozstania zaczął śledzić Selenę Gomez. Fani piosenkarki są tym oburzeni, bo choć są zgodni co do tego, że tworzyli razem piękną parę, to jednak są zmęczeni tymi perypetiami i wyobrażają sobie kogoś innego przy jej boku.

Nas zastanawia jedno: co Justin chciał tym przekazać? Czyżby nowy teledysk Seleny Kill Em With Kindness sprawił, że zaczął żałować i rozważa powrót? I co z Nicolą Peltz, z którą był ostatnio widziany na lunchu? Czy mimo licznych romansów to Gomez jest wciąż numerem jeden?
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Justin Bieber znów myśli o Selenie Gomez?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz