Justin Bieber wyrzucony z meksykańskich ruin! Chciał zrobić nagie zdjęcie!Ostatnie miesiące upłynęły Justinowi Bieberowi na opowiadaniu w wywiadach o ciemnych stronach bycia sławnym i bogatym. Justin chciał w ten sposób znaleźć dziewczynę, która miałaby uwierzyć w to, że pieniądze i kariera wcale go nie zepsuły a wszystkie dotychczasowe wybryki były olbrzymią pomyłką. Po długich i trudnych poszukiwaniach, Justinowi nareszcie udało się kogoś znaleźć.

Idol nastolatek prawie od razu zabrał swoją nową wybrankę na romantyczne wakacje do Meksyku. Przez kilka pierwszych dni wszystko szło gładko, ale jak informują media za Oceanem, Justinowi chyba znudził się już normalny wypoczynek. Dwa dni temu został wyrzucony ze starożytnych meksykańskich ruin po tym, jak usiłował zrobić sobie nagie selfie.

Justin i Hailey Baldwin zwiedzali ruiny świątyni Tulum. Piosenkarz wpadł na pomysł zrobienia sobie oryginalnego zdjęcia. W tym celu zdjął majtki i zaczął wspinać się na szczyt ruin. Ochrona obiektu natychmiast zareagowała i poprosiła bodyguardów Biebera o zabranie gwiazdora. Wywiązała się 15-minutowa sprzeczka.

Poprosiliśmy o interwencję, bo zachowanie jednego z gości było niewłaściwe – wyjaśnia Adriana Velazquez z Narodowego Instytutu Archelologii zajmującego się ruinami Tulum. Ochrona wyczuła od niego alkohol i próbowała powstrzymać jego zachowanie. Niestety, gość zignorował nasze sygnały.

Po kwadransie Justin został zatrzymany i sprowadzony na dół. Podobno osiągnął swój cel i zrobił selfie bez majtek.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Justin Bieber wyrzucony z meksykańskich ruin! Chciał zrobić nagie zdjęcie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz