Justin Bieber po rozstaniu z Seleną Gomez znalazł sobie nową dziewczynę!Justin Bieber ma nową dziewczynę? Do sieci trafiły nagrania na których widać, że wokalista po rozstaniu z Seleną Gomez radzi sobie świetnie. W jednym z klubów bawił się z młodą amerykańską aktorką i ewidentnie stracił dla niej głowę. Czy Justin Bieber pocieszył się już po rozstaniu z Seleną Gomez, czy po prostu korzysta z chwili wolności i dobrze się bawi?

Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się trochę ponad tydzień temu. Z najnowszych relacji wynika, że gwiazdor wcale nie rozpacza po rozstaniu z ukochaną i obecnie przeznacza swój czas na imprezowanie i zabawianiem się z innymi dziewczynami. Justin Bieber pojawił się na ostatnio na afterparty po premierze filmu “W blasku nocy”, w którym główną rolę grał jego przyjaciel, Patrick Schwarzenegger. I chociaż na początku media zauważyły, że piosenkarz był przybity, jego humor szybko poprawiła Bella Thorne. Aktorka, która również występuje w filmie, oczarowała Justina Biebera – jak wynika z relacji świadków, całą noc rozmawiali i śmiali się. Co więcej, Bella Thorne dała też w klubie popis taneczny, co z zachwyconą miną nagrywał telefonem Justin Bieber.

Justin Bieber pocieszył się już po rozstaniu z Seleną Gomez. Wokalista postanowił “przerwę” w związku z Gomez wykorzystać na dobrą zabawę. Myślicie, że Selena będzie zadowolona po tym, jak zobaczy TAKIE nagrania?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Justin Bieber po rozstaniu z Seleną Gomez znalazł sobie nową dziewczynę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz