Justin Bieber mówi o powrocie na Instagram!Podczas koncertu w Londynie w ramach Purpose Tour Justin zaskakująco wypowiedział się na temat swojego powrotu na Instagram… Pomimo że Justin Bieber zniknął z Instagrama już jakiś czas temu, fani wciąż mają nadzieję na jego wielki powrót. Cała sytuacja zaczęła się bowiem od tego, że piosenkarz zdenerwował się na swoich fanów za to, iż kierują bardzo negatywne komentarze w kierunku jego ówczesnej dziewczyny – Sofii Richie.

Justin już wcześniej groził zamknięciem swojego konta, jednak nikt nie spodziewał się, że ta sytuacja potrwa aż tak długo. Największe fanki wokalisty codziennie spekulują na różnych fanpage’ach, kiedy nastąpi jego powrót. I nawet mimo tego że obstawiano już mnóstwo przełomowych dat: zerwanie z Sofią Richie, powrót Seleny Gomez do show-biznesu, żadna z nich się nie sprawdziła. I wiele wskazuje na to, że się nie sprawdzi.

Justin podczas ostatniego koncertu, który miał miejsce w Londynie w ramach Purpose Tour London dał dość jednoznaczną odpowiedź, jeśli chodzi o powrót do tych mediów społecznościowych. Niestety, nie mamy dobrej wiadomości dla wszystkich fanek Biebera. Artysta dość dobitnie wyraził swoją niechęć do Instagrama i obowiązujących tam standardów. Podczas koncertu postanowił specjalnie odnieść się do wciąż pojawiających się pytań o upublicznienie swojego konta.

“Absolutnie nie chce mieć z powrotem mojego Instagrama. Instagram jest dla diabła. Mówię poważnie. Myślę, że piekło to Instagram” – wyznał wokalista.

Publiczność była zszokowana takim wyznaniem, gdyż nikt nie sądził chyba, że niechęć gwiazdora do Instagrama nie jest aż tak wielka. Mamy nadzieję, że może jeszcze kiedyś zmieni zdanie.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Justin Bieber mówi o powrocie na Instagram!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz