Justin Bieber leży z bezdomnymi na ulicy!Justin Bieber spędził czas z bezdomnymi na ulicach Los Angeles. Sławny wokalista nie tylko przyniósł im jedzenie i wodę, ale też położył się obok, aby odbyć rozmowę.

Justin Bieber znów szokuje, ale tym razem w jak najbardziej pozytywny sposób. 24-letni wokalista był widziany w czwartek w towarzystwie bezdomnych na ulicy w jednej z biedniejszych dzielnic Los Angeles. Gwiazdor nie tylko poczęstował ich wodą i jedzeniem, ale podarował im też coś o wiele cenniejszego – swój czas. Ku zaskoczeniu przechodniów i paparazzi, Justin Bieber jak równy z równym położył się obok bezdomnych na chodniku i odbył z nimi rozmowę. Co go do tego skłoniło?

Spotkanie Justina Biebera z bezdomnymi nie jest raczej przypadkowe. Znany w przeszłości z licznych wybryków i zatargów z prawem gwiazdor obecnie mocno skupia się w swoim życiu na duchowości i wierze w Boga. Idol milionów nastolatków na całym świecie swoimi dobrymi uczynkami wyraźni stara się odkupić dawne błędy. Trzeba przyznać, że wychodzi mu to bardzo dobrze. Choć w mediach nie mówi się o tym zbyt wiele, Justin Bieber znany jest wśród swoich fanów jako osoba o wielkim sercu – autor hitu “Sorry” regularnie wspiera akcje charytatywne, czy też odwiedza swoich chorych fanów w szpitalu.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Justin Bieber leży z bezdomnymi na ulicy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz