Julia Wieniawa i Antek Królikowski na egzotycznych wakacjach!Julia Wieniawa i Antoni Królikowski 2017 rok postanowili zakończyć podczas bajkowych wakacji na Dominikanie. Na Instagramie na bieżąco zdają relację ze swojego egzotycznego wypoczynku.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski 2017 rok zdecydowanie mogą zaliczyć do udanych. Oboje nie narzekali na brak propozycji zawodowych. Para aktorów postanowiła więc trochę odpocząć i spędzić Sylwestra na rajskich wakacjach na Dominikanie. Wysokie temperatury, słońce, piękne widoki, gorąca plaża i lazurowa woda to tylko początek przyjemności, które czekały na młodych zakochanych. Na Instagramie możemy trochę podejrzeć ich bajkowe wakacje.

Antoni Królikowski opublikował zdjęcie, które opatrzył życzeniami noworocznymi dla swoich fanów. Ale to nie one zwracają największa uwagę. Wszystkie oczy patrzą na… mistrzynię drugiego planu czyli zgrabną pupę Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa ciężko pracuje nad swoją figurą, regularnie trenując pod okiem trenera personalnego. Zdjęciami z treningów chętnie się chwali na swoim Instagramie. Jej starania zostały docenione, bowiem pod koniec 2017 roku znalazła się na okładce magazynu trenerki wszystkich Polek, Ewy Chodakowskiej, “Be active. Dietetyka&Fitness”.

Nie tylko Julia Wieniawa i Antoni Królikowski swojego Sylwestra spędzili na egzotycznych wakacjach. Lewandowscy 2017 rok zakończyli w Dubaju. Doda zaś wyleciała do jednego z najdroższych hoteli na świecie.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Julia Wieniawa i Antek Królikowski na egzotycznych wakacjach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz