Julia Pietrucha pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!Julia Pietrucha zaskoczyła swoich fanów. Za pośrednictwem Facebooka aktorka i wokalistka poinformowała, że jest w ciąży. Pochwaliła się też partnerem i sporych rozmiarów brzuszkiem.

Julia Pietrucha kilka lat temu była u szczytu aktorskiej kariery. Kiedy widzowie pokochali ją za główną rolę w serialu “Blondynka”, ona postanowiła spakować walizki i ruszyć w podróż życia. Towaszyszył jej mąż, z którym połączyła ją miłość do aktorstwa i do muzyki. Zakochani w 2011 roku w tajemnicy wzięli buddyjski ślub. Owocem ich związku była debiutancka płyta Julii Pietruchy. Rok po premierze albumu “Parsley” Ian Dow zamieścił na Facebooku wpis, w którym rzucał mocne oskarżenia pod adresem żony. Twierdził, że Pietrucha przywłaszczyła sobie autorstwo ich wspólnego dzieła, po czym zerwała z nim wszelki kontakt. To miało być powodem ich rozstania.

Do tej pory Julia Pietrucha nie komentowała swojego życia prywatnego. Nikt też nie wiedział, że pojawił się u niej ktoś nowy. Wokalistka postanowiła upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Na swoim Facebooku opublikowała wspólne zdjęcie z chłopakiem, a także pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. “Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami” – napisała
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Julia Pietrucha pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz