Johnny Depp złamał ugodę rozwodową!Półtora tygodnia temu Amber Heard i Johnny Depp podpisali ugodę rozwodową. Po trzymiesięcznej walce, w toku której ujawnione zostały smutne szczegóły ich krótkiego małżeństwa, para postawiła na polubowne rozwiązanie konfliktu. W zamian za wycofanie zarzutów na temat przemocy psychicznej i fizycznej Amber Heard dostała od gwiazdora 7 milionów dolarów. Pieniądze należały jej się też w ramach podziału majątku z okresu ich wspólnego życia.

Aktorka, która, jak chciał wcześniej wykazać Depp, doprowadzić miała do rozwodu celowo z chęci zysku, ogłosiła następnie, że przekazuje całą kwotę na cele dobroczynne. Heard postanowiła wesprzeć sumą 3,5 mln dolarów szpital dziecięcy w Los Angeles, w którym była wolontariuszką i taką samą kwotę podarować organizacji American Civil Liberties Union, zajmującą się między innymi przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet.

Jak się okazuje, gwiazdor Piratów z Karaibów znalazł w międzyczasie sposób na odwrócenie sytuacji na własną korzyść. Wczoraj aktor, nie honorując warunków ugody, przelał w imieniu byłej żony ze swojego konta małą część darowizny dla ACLU i szpitala dziecięcego. Takie rozwiązanie prawdopodobnie miało mu pozwolić na odpisanie darowanej kwoty od podatków i w efekcie odzyskanie pieniędzy z ugody. W dodatku rozbicie sumy na mniejsze części zagwarantowałoby mu w przyszłości dalsze ulgi podatkowe.

W odpowiedzi na działanie byłego męża dziś rano rzeczniczka Amber Heard wydała w tej sprawie oświadczenie:

Amber Heard docenia gorliwość Johnny’ego Deppa we wspieraniu wskazanych przez nią wcześniej organizacji charytatywnych: ACLU i Szpitala Dziecięcego w Los Angeles. Niespodziewane obdarowanie tych instytucji ogromnie ją ucieszyło. Jakkolwiek musi pouczyć Johnny’ego, że jeśli pragnie on zmienić warunki ich ugody, powinien wpłacić w sumie 14 milionów dolarów – czytamy w oświadczeniu.
Kwota ta po uwzględnieniu jego zysku podatkowego da sumę 7 milionów należnych Amber Heard z tytułu ugody. Nalegamy też, by pieniądze z ugody zostały wypłacone w całości, a nie w wielu rozłożonych w czasie ratach. Tylko w ten sposób Johnny Depp wykaże się wolą dotrzymania danego słowa. Wszystkie inne działania będą odczytane jako spekulacja jego doradców – Laury Wasser i Patti Glaser w celu zredukowania faktycznej należności o połowę, w dodatku pod płaszczykiem działalności charytatywnej, do której Depp nigdy wcześniej się nie poczuwał.

Przypomnijmy, że Amber Heard podkreśliła tuż po zawarciu ugody, że w batalii rozwodowej z Deppem nigdy nie chodziło jej o osobiste korzyści. Nie walczyłam o pieniądze dla siebie. Chodziło o to, by móc je przekazać tym, którzy nie mają żadnych szans by się bronić.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Johnny Depp złamał ugodę rozwodową!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz