Johnny Depp w napadzie szału obciął sobie kawałek palca?!Amber Heard dołączyła drastyczne fotki do papierów rozwodowych. Portal TMZ wszedł w posiadanie drastycznych zdjęć, które Amber Heard (30 l.) dołączyła do papierów rozwodowych. Przedstawione w sądzie zdjęcia mają stanowić bezdyskusyjny dowód na to, że Depp miał ataki szału i stanowił dla aktorki zagrożenie.

Jedno ze zdjęć przedstawia dłoń Deppa z zakrwawionym palcem. Czubek palca jest odcięty.

Jak pisze TMZ, według wersji Heard Depp miał obciąć sobie spory kawałek palca podczas ataku szału, do którego doszło w marcu 2015 roku, zaledwie miesiąc po ślubie aktorskiej pary. Depp oskarżył żonę o zdradę. Amber pracowała w tym czasie na planie z Billym Bobem Thorntonem (byłym mężem Angeliny Jolie). Depp zarzucił żonie, że spała z kolegą z planu. Pijany, pod wpływem narkotyków, okaleczył się, a następnie zanurzył palec w farbie i wypisał nim na lustrze kilka słów.

Wśród nich były Billy Bob oraz Easy Amber.

Według Amber Depp zwlekał z pomocą medyczną. Do szpitala trafił ponad 24 godziny po zajściu. Było zbyt późno na przyszycie odciętego koniuszka palca. Lekarze musieli przeszczepić fałd skóry z ręki aktora, by opatrzyć ranę.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Johnny Depp w napadzie szału obciął sobie kawałek palca?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz