Johnny Depp strasznie schudł. Czy aktor choruje?!Johnny Depp jest nie do poznania! Gwiazdor ze swoim zespołem, The Hollywood Vampires, pojawił się kilka dni temu w Petersburgu. To jednak nie o koncercie mówią dziś wszyscy, a o niepokojącym wyglądzie aktora i muzyka. Johnny Depp jest bardzo chudy. Co mu dolega?

Johnny Depp bardzo chudy pojawił się na spotkaniu z fanami w Sankt Petersburgu. Wielu z nich dodało zdjęcia z idolem na swoje media społecznościowe. Kiedy fotografie obiegły internet, wszyscy mocno zaniepokoili się wyglądem gwiazdora. Fani zaczęli dopytywać, czy Johnny Depp jest na coś chory i co spowodowało jego przerażający wygląd. Johnny Depp jest bardzo chudy, ma dużo zmarszczek, a jego cera ma szary kolor. Co dolega gwiazdorowi? Johnny Depp nie od dziś jest znany z imprezowego trybu życia. Czyżby tym razem trochę przesadził? A może jego wygląd to efekt przygotowań do nowej roli?

Czy Johnny Depp jest chory? Takie pytanie zadają sobie fani, którzy widzieli nowe zdjęcia aktora. Na razie gwiazdor nie skomentował krążących plotek na temat swojego wyglądu. Nie potwierdził również tego, by szykował się do nowej roli. Przypomnijmy, że Johnny Depp i zespół Hollywood Vampires już za tydzień zagra koncert w Polsce. Artysta wystąpi na warszawskim Torwarze 12 czerwca 2018 roku. Czy również zdecyduje się pozować z fanami?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Johnny Depp strasznie schudł. Czy aktor choruje?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz