Johnny Depp i nowa afera!To nie koniec kłopotów Johnny’ego Deppa. Po aferze związanej ze znęcaniem się nad swoją żoną – aktorką Amber Heard, jego wizerunek jako artysty bardzo ucierpiał. Nikt nie spodziewał się, że uwielbiany przez miliony fanów aktor jest zdolny do fizycznego i psychicznego znęcania się nad kobietą. Teraz Australijczycy protestują przeciwko kampanii reklamowej Diora z udziałem Deppa. Aktor reklamuje perfumy o nazwie „dzikus”.

Rozwód Amber Heard i Johnny’ego Deppa okazał się wielkim zaskoczeniem dla wielu fanów aktorskiej pary. Po kilku miesiącach para poinformowała, że podpisała ugodę i nie chce wracać do tych dramatycznych historii. Ale jak się okazuje, afera związana z fizycznym i psychicznym znęcaniem się Deppa nad żoną, bardzo odbiła się na jego wizerunku. Nie pomogły nawet pieniądze. Aktor zapłacił Amber Heard 7 milionów dolarów.

Teraz Depp ma inne kłopoty: Australijczycy protestują przeciwko kampanii reklamowej Diora z jego udziałem. Johnny reklamuje perfumy o nazwie „dzikus”.

Nazwę zapachu Sauvage można tłumaczyć jako „dzikus”, „prymityw” lub „nieokrzesany, brutalny człowiek”. Choć reklama powstała w roku 2015 roku, to dopiero od niedawna do australijskiego Urzędu Kontroli Reklamy spływają skargi. Australijczykom nie podoba się, że aktor z taką reputacją jest twarzą perfum, których nazwa kojarzy się z brutalnością.

Do tej pory ani australijski oddział Diora, ani sam Depp nie skomentowali tych problemów.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Johnny Depp i nowa afera!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz