Johnny Depp i Amber Heard już po rozwodzie!Związek Johnny’ego Deppa i Amber Heard przechodzi do historii. Para po piętnastu miesiącach małżeństwa oficjalnie się rozwiodła. Czy Amber dostanie to, czego chciała? Niekoniecznie. Po zaledwie 15 miesiącach małżeństwa Amber Heard porzuciła 53-letniego Johnny’ego Deppa. Aktorka nie tylko wniosła o rozwód, ale oskarżała także Deppa o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią i nadużywanie alkoholu. W poniedziałek, 15 sierpnia, Johnny Depp i Amber Heard oficjalnie się rozwiedli.

Rozwód Johnny’ego Deppa i Amber Heard z pewnością przejdzie do historii. Młoda aktorka, znana m.in. z filmów “Dziewczyna z portretu” czy “Maczeta Zabija”, oskarżała Deppa o nadużywanie substancji, po których gwiazdor wielkiego ekranu rzekomo się nad nią znęcał. Amber dysponowała zdjęciami sińców i obtłuczeń, a także zdemolowanej rezydencji. W obronie Johnny’ego Deppa stanęła jego była żona, modelka, aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis, oraz córka Lily-Rose Depp.

Zobacz: Rozwód Johnny’ego Deppa i Amber Heard – Vanessa Paradis broni aktora: Nigdy mnie nie uderzył!

Mówiono, że Amber Heard szuka sposobu, by otrzymać jak najwięcej pieniędzy z majątku aktora, gdyż zakochany w niej Johnny Depp nie podpisał intercyzy. Aktorka zażyczyła sobie więc wyłączną opiekę nad pupilami pary – Pistolem i Boo, chciała przejąć samochód marki Range Rover oraz luksusowy penthouse w Los Angeles. Co więcej, zażądała tymczasowego wsparcia finansowego od aktora. A jej ostatecznym roszczeniem była połowa majątku Johnny’ego Deppa, szacowanego na 400 milionów dolarów! No cóż, 8 milionów to zaledwie ułamek tej fortuny.

obacz: Rozwód Johnny’ego Deppa i Amber Heard znamy listę żądań żony aktora. Dom, samochód, psy – co jeszcze?

Parze udało się osiągnąć ugodę rozwodową. Jak poinformowały media, prawnicy obu stron bardzo intensywnie pracowali nad porozumieniem. Udało się nawet wystosować wspólne oświadczenie:

Johnny zgodził się zapłacić Amber około 7 milionów dolarów po to, by odeszła, a także przeznaczył milion dolarów na pokrycie kosztów rozwodu. To daje w sumie 8 milionów dolarów – czytamy na TMZ.com

Kolejne szczegóły zdradza brytyjski Daily Mail. Podobno Amber Heard część przychodów finansowych, które otrzyma w ramach rozwodu od Deppa, ma przeznaczyć na cele charytatywne.

Nasz związek był namiętny i intensywny, czasami ulegał wahaniom, ale zawsze łączyła nas miłość – czytamy w oświadczeniu.

W dokumencie podkreślono także, że żadna ze stron nie kłamała w celu uzyskania korzyści finansowych – oczywiście chodzi o plotki, jakie narosły wokół motywacji Heard.

To chyba najgłośniejszy i najbardziej zaskakujący rozwód w Hollywood od lat. Kto jest w nim stroną wygraną, a kto przegraną…?

Co ciekawe, w tym samym dniu, gdy ogłoszono rozwód Johnny’ego Deppa i Amber Heard, marka Chanel pochwaliła się swoją nową ambasadorką. Twarzą słynnego zapachu Chanel no. 5 została nastoletnia córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis, Lily-Rose Depp.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Johnny Depp i Amber Heard już po rozwodzie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz