John Stamos zostanie pierwszy raz ojcem!John Stamos ogłosił radosną nowinę. Niebawem amerykański aktor zostanie po raz pierwszy ojcem. Informację tę potwierdził portalowi “People”.

Aktor oraz producent filmowy i telewizyjny John Stamos uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Co więcej, mało kto daje mu 54 lata. Niestety, jego serce od jakiegoś czasu jest już zajęte. Gwiazdor i jego narzeczona 31-letnia Caitlin McHugh spodziewają się dziecka.

John Stamos zostanie ojcem

Aktor nie ukrywa, że od wielu lat odnosił wrażenie, że czegoś mu brakuje. Kiedy przestał być kawalerem, uczucie to nie minęło. Wszystko wskazuje jednak na to, że w końcu osiągnął pełnię szczęścia. W rozmowie z portalem “People” John Stamos potwierdził, że niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem. “Zawsze chciałem być tatą. Najwyraźniej najpierw musiałem wykonać trochę pracy nad sobą” – powiedział dumny gwiazdor.

Aktor na razie nie zdradził, jakiej płci będzie pociecha. Z pewnością jednak, patrząc na przyszłych rodziców, będzie to jedno z piękniejszych dzieci w Hollywood. Gratulacje!
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en John Stamos zostanie pierwszy raz ojcem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz