John Legend i Chrissy Teigen na rodzinnym spacerze!John Legend i Chrissy Teigen tworzą jedną z najpiękniejszych, a zarazem najsympatyczniejszych par show-biznesu. Jakiś czas temu muzyk i jego żona po raz pierwszy zostali rodzicami.

Teigen, podobnie jak jej mąż, nie ukrywała tego, że spodziewa się dziecka. Regularnie dzieliła się z fanami zdjęciami na portalach społecznościach, a paparazzi dbali o to, by w mediach pojawiały się jej ciążowe stylizacje. Niektórzy porównywali ją nawet do Kim Kardashian. Jednak jak się okazuje, w wyścigu o szybki powrót do formy wygrała Chrissy, która już miesiąc po porodzie prezentuje się olśniewająco.

Jakiś czas temu fotoreporterom udało się uchwycić Johna Legend i jego żonę na spacerze z córeczką. Teigen była ubrana w krótkie dżinsowe szorty, biały klasyczny t-shirt i lekki błękity płaszcz z kapturem. Stylizację uzupełniła kapeluszem, beżowymi sandałkami na wysokim obcasie i brązową torebką.

Na zdjęciach ze spaceru jak i tych, publikowanych na serwisach społecznościach widać, że po nadprogramowych kilogramach nie ma już śladu. Ciało modelki prezentuje się znakomicie. Czy w ogóle wygląda jakby była w ciąży?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en John Legend i Chrissy Teigen na rodzinnym spacerze!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz