Joanna Przetakiewicz w związku z Rinke Rooyensem!Gwiazdom regularnie bywającym na salonach, pozującym na ściankach i zasiadającym na kanapach śniadaniówek nie jest łatwo ukryć związek. Pokusa lansu bywa najczęściej zbyt duża. Jak udało nam się dowiedzieć, do tej grupy zalicza się Joanna Przetakiewicz, która długo wodziła media za nos – mimo że co i raz pojawiały się plotki o chłopakach-milionerach, zagranicznych biznesmenach i narzeczonych, była żona Jana Kulczyka kokieteryjnie unikała odpowiedzi wprost – podczas gdy, jak ustalił Pudelek, od jakiegoś czasu randkuje z Rinke Rooyensem.

Producent, wcześniej związany między innymi z Kayah i Malwiną Wendzikowską, odpowiada za największe telewizyjne show w Polsce – m.in. Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland czy nowy program Polsatu, World of dance. Jak udało nam się ustalić, znają się od dawna, ale zaiskrzyło dopiero kilka miesięcy temu. Poprosiliśmy Przetakiewicz o komentarz, ale odpowiedziała bardzo powściągliwie:

Nie chcę rozmawiać o swoim prywatnym życiu – mówi właścicielka La Manii w rozmowie z Pudelkiem. Nasz informator twierdzi jednak, że para jest bardzo szczęśliwa.

Rinke dawno nie był tak szczęśliwy i to widać gołym okiem. Asia też rozkwitła, ale nie chcą się z niczym spieszyć. Unikają rozgłosu i miło spędzają razem czas – zdradza nasze źródło. Właściwie trudno się temu dziwić, bo gdy spotyka się kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością… Niemniej, jak widać, czują się świetnie w swoim towarzystwie i może być z tego coś więcej – w Londynie wybrali się na sok i dosłownie nie mogli się sobą nacieszyć.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Joanna Przetakiewicz w związku z Rinke Rooyensem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz