Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk byli po ślubie!Ponad 2 lata po śmierci Jana Kulczyka wyszło na jaw, że polski miliarder wziął ślub z Joanną Przetakiewicz. Do tej pory mało kto o tym wiedział!

Joanna Przetakiewicz udzieliła ostatnio wywiadu w programie “Gala Studio”. Podczas rozmowy polska projektantka wyjawiła mocno skrywaną dotąd tajemnicę. Okazuje się bowiem, że Jan Kulczyk był jej mężem pod prawem szwajcarskim. Do tej pory niewiele osób o tym wiedziało. Większość była przekonana, że Joanna Przetakiewicz i polski miliarder byli tylko partnerami życiowymi, bez zalegalizowanego związku.

Miałam dwóch mężów, bo Janek był moim mężem pod prawem szwajcarskim. To był ideał męża i ideał małżeństwa. Zawsze przedstawiał mnie wszystkim jako żonę – bo tak dokładnie było i tak się traktowaliśmy – wyznała otwarcie Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk ślub wzięli w Szwajcarii w 2003 roku.

Przy okazji projektantka przyznała również, że obecnie jest szczęśliwie zakochana i nie miałaby nic przeciwko temu, żeby ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Mam więc za sobą dwa małżeństwa – jedno 15 lat, drugie 10. Więc jak wyjdę za mąż kolejny raz, to musi to być wyjątkowa osoba i ja muszę być totalnie zakochana – dodała.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk byli po ślubie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz