Joanna Opozda rzuciła Barona!Seksowna Joanna Opozda najpierw uwiodła Barona, swoimi randkami chwalili się na portalach społecznościowych. Ale to już przeszłość. Teraz na wdzięki gwiazdki „Pierwszej miłości” nie pozostał obojętny kolega Barona z zespołu, Łozo. I trudno im się dziwić! Joanna Opozda wyrasta na nową łamaczkę męskich serc w polskim show-biznesie. Śliczna blondynka dopiero walczy o swoje 5 minut w branży, a obok jej seksapilu ciężko przejść obojętnie kolejnym gwiazdorom.

Jesienią głośno plotkowało się o romansie Joanny z Baronem. Para dzieliła się wspólnymi zdjęciami w sieci i wydawało się, że to coś poważnego. Nastąpił jednak bardzo nieoczekiwany zwrot akcji. Opozda od kilku tygodni randkuje bowiem z Wojtkiem Łozowskim, kolegą Barona z zespołu Afromental!

– Relacja z Baronem nie przerodziła w nic poważnego. Spędzali ze sobą dużo czasu, ale ich drogi się rozeszły. Wtedy do akcji wkroczył Łozo – wyjaśnia nam znajoma aktorki.

Świeżo upieczona para zdaje się świetnie bawić w swoim towarzystwie i ma niecodzienne pomysły na randki. Na jedną z nich Łozo wybrał wygłupy na trampolinach. Joanna i Wojtek póki co nie epatują swoim uczuciem na portalach społecznościowych, choć wprawne oko dostrzeże, kiedy są razem. A co na to wszystko Baron? – Nie ma pretensji do Łoza. Tak wygląda życie muzyków – twierdzi jego znajomy.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Joanna Opozda rzuciła Barona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz