Joanna Liszowska kupiła nową willę!Joanna Liszowska (38 l.) na co dzień mieszka z mężem w Szwecji, ale kto bogatemu zabroni zafundować sobie luksusową posiadłość pod Warszawą? Aktorka właśnie urządza nową willę, której zdjęcia obejrzeć można tylko w Fakcie! Liszowska jest żoną szwedzkiego milionera Oli Serneke (45 l.), którego stać na wszystko. Mąż gwiazdy uznał zapewne, że warunki, w jakich przebywała jego ukochana podczas wizyt w Polsce, były niewystarczająco komfortowe. I postanowił sprawić jej nowy dom.

Willa Liszowskiej powstała na wielkiej działce pod Warszawą. Posiadłość została wyposażona w rozbudowany system bezpieczeństwa. Dostępu do domu strzeże podwójne ogrodzenie i system kamer. Można przypuszczać, że wartość nieruchomości idzie w grube miliony złotych.

Gwiazda aktualnie jest w kraju, gdyż pracuje na planie serialu „Przyjaciółki”. Po pracy można ją spotkać w budowlanych marketach, gdzie kupuje brakujące elementy wyposażenia willi. Pewnie też chce mieć jakiś wkład w urządzanie nowego gniazdka.

Joanna Liszowska i szwedzki biznesmen Ola Serneke są szczęśliwym małżeństwem od lipca 2010 roku. Para doczekała się dwóch córek – Emmy (5 l.) i Stelli (3 l.). Przez większość czasu rodzina mieszka w posiadłości w Goteborgu. Serneke dorobił się wielkiej fortuny w branży budowlanej.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Joanna Liszowska kupiła nową willę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz