Joanna Krupa znów to zrobiła!Joanna Krupa nie należy do wstydliwych gwiazdek. Nie dość, że często bierze udział w odważnych rozbieranych sesjach, to jeszcze sama publikuje swoje prywatne nagie zdjęcia w internecie. Ostatnio na jej Instagramie po raz kolejny pojawiła się fotografia, na której widać gwiazdę “Top Model” w dość frywolnym wydaniu. Co ciekawe, autorem tego zdjęcia jest mąż Dżoany, Romain Zago.

Joanna Krupa przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że nie ma nic do ukrycia. I nie chodzi tu tylko o jej sprawy prywatne, ale również… nagość!

Prowadząca “Top Model” nie ma bowiem problemu z rozbieraniem się podczas sesji zdjęciowych. Co ciekawe, Dżoana lubi również pozować nago swojemu mężowi, którego pieszczotliwie nazywa Romkiem.

Zdjęcie jego autorstwa ukazało się ostatnio na Instagramie modelki. Dżoana uznała chyba, że warto pochwalić się nim przed swoimi fanami. Nie wszyscy jednak uznali to za dobry pomysł. Pod fotografią rozpętała się bowiem burza w komentarzach. Niektórzy bronili decyzji Krupy, inni z kolei apelowali, aby zostawiła takie widoki dla Romka.

“Pani Asiu, bardzo piękna z Pani kobieta, ale czasami mniej znaczy więcej…” – napisała jedna z internautek.

Wy też uważacie, że jurorka “Top Model” przesadza z obnażaniem się w sieci?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Joanna Krupa znów to zrobiła!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz